Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Urzut - Oferty sprzedaży działek

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Urzut

Urzut,mazowieckie

216 000 zł1 000 m² 216 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomości Urzut. Działka budowlana o powierzchni 1000 m w Urzucie w gminie Nadarzyn. Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach ok.26 x 38m, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Urzut

Urzut,mazowieckie

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa, idealnie usytuowana działka budowlana w miejscowości Urzut pod Warszawą. Cicha i spokojna okolica. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego rygorystycznym dla uciążliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Urzut

Urzut,mazowieckie

228 000 zł1 200 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1200m2, położona w miejscowości Urzut, gmina Nadarzyn. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przewidujący zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Urzut

Urzut,mazowieckie

200 000 zł900 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 900m2 (37,05mx24,40m) we wsi Urzut, gmina Nadarzyn, pow. Pruszków, 25 km od Warszawy. Wygodny dojazd trasą Katowicką, dalej około 600m drogą asfaltową i 150m drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lazurowa

Urzut,mazowieckie

1 400 m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja 22 km od W-wy, działka położona w malowniczej okolicy, spokój, cisza. Pilnie sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Urzut

Urzut,mazowieckie

480 000 zł3 300 m² 145,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

działka położona 500m od Katowickiej, możliwość dokupienia obok działki o podobnej powierzchni, na działce rosną samosiejki graniczy po krótszym boku z rzeczką Mrówką, kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Urzut

Urzut,mazowieckie

216 000 zł1 200 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka mieści się w Urzucie gm. Nadarzyn 12 km od ch Janki, 500 m od trasy katowickiej, dojazd komunikacją miejską. W pobliżu znajduje się zabudowa domków jednorodzinnych, aktualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Urzut

Urzut,mazowieckie

350 000 zł1 739 m² 201,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w miejscowości Urzut prąd w granicy (skrzynka) oraz gaz w granicy działki. Działka podzielona na dwie mniejsze, lecz sprzedaż podlega obydwóch.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Promyka

Urzut,mazowieckie

252 000 zł1 200 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzialka budowlana, doskonaly dojazd z trasy katowickiej, wjazd w ul.Promyka przy stacji benzynowej Jet, aktualny plan zagospodarowania przestrzennego w gminie, wlasnosc hipoteczna, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Promyka

Urzut,mazowieckie

251 790 zł1 199 m² 210 zł/m²

 

 

 

Urzut,mazowieckie

435 380 zł1 979 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzialka inwestycyjno-budowlana polozona przy ul.Promyka w miejscowosci Urzut, gmina Nadarzyn (wjazd w ul.Promyka z trasy katowickiej przy stacji benzynowej Jet). W gminie aktualny plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Urzut

Urzut,mazowieckie

240 000 zł1 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka mieści się 12 km od ch Janki, 500 m od trasy katowickiej - dojazd droga asfaltową. W pobliżu znajduje się zabudowa domków jednorodzinnych, aktualny plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Urzut

Urzut,mazowieckie

352 000 zł1 600 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1600m2 położona w malowniczej miejscowosci Urzut w gminie Nadarzyn.Idealna lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój. Otoczenie nowo budowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Urzut

Urzut,mazowieckie

510 000 zł3 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości koło Nadarzyna w miejscowości Urzut. Duża działka budowlana położona w miejscowości Urzut. Przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne, możliwość podziału na działki po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Promyka

Urzut,mazowieckie

255 000 zł1 500 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna i malownicza działka o nr. ewidencyjnym 210/37 położona w miejscowości Urzut gmina Nadarzyn. Nieruchomość zlokalizowana jest 6 km od centrum Nadarzyna, 14 km od centrum handlowego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij